Оббивка тканини для кришки сидіння

Оббивка Тканина для чохла для сидіння виготовлена з 100% чистого поліестеру, а циркуляція повітря дуже хороша. Цей вид 100% поліефірних диванних тканин має кращу стійкість до зморшок і утримання, ніж інші тканини. 100% тканини з поліефірного дивана також можуть бути використані для наволочки, штор, оббивки та іншого оздоблення будинку.
Чат зараз

Відомості про продукт

Специфікації:

Ім'я

Оббивка тканини для чохла на сидіння

Матеріал

100% поліестер

Техніка

В'язані

Ваги

300gsm або індивідуальні

Ширина

142см --280см(можна налаштувати)

Moq

800м/колір

Використання

Диван, Оббивка, Автомобіль ,Сумка, Домашній текстиль, Штори

Сертифікації

ISO9001, Звіт про перевірку заводу SGS, Якість продукції SGS
контроль, перевірка третіх сторін прийнятна


Опис:

Оббивка Тканина для чохла для сидіння виготовлена з 100% чистого поліестеру, а циркуляція повітря дуже хороша. Цей вид 100% поліефірних диванних тканин має кращу стійкість до зморшок і утримання, ніж інші тканини.  Оббивка тканини для чохла для сидіння також може бути використана для наволочки, штор, оббивки та інших прикрас будинку.


Функції:

1. Поліефірна тканина має високу міцність і еластичну відновлювальну здатність, тому вона тверда і довговічна, проти зморшок і не заліза.

2. Тканина з поліестеру дуже легко висушується після прання, а волога міцність навряд чи падає, не деформується, і має хорошу миючу придатність.

3. Поліестер - найбільш жароміцна тканина в синтетичних тканинах. Він має термопластичність і може бути виконаний в плісировану спідницю з тривалими складками.

4. Тканини з поліестеру мають хорошу світлостійкість. Крім того, що вони поступаються акрилу, їх легкість краще, ніж тканини з натурального волокна. Особливо світлостійкість за склом дуже хороша, майже порівнянна з акрилом.

5. Поліефірна тканина має хорошу стійкість до різних хімічних речовин. Він не пошкоджений кислотами або алькалісом, і не боїться цвілі або глистів.


Мембери Dicai мають досвід роботи в диванних тканинах більше 8 років. Ми хотіли б зателефонувати

нас більше, ніж постачальник! Ми націлені на ведення довгострокового бізнесу з клієнтами

які вірять нам і підтримують нас, з нашими професійними знаннями в диванних тканинах!

Деталі:
Чому обирають нас:

У нас є ціла виробнича лінія промислового ланцюга з ткацтва сировини, фарбування, виробництва тканин, огляду та тестування, щоб забезпечити відмінну якість і точний цикл виробництва. Наша продукція продається по всьому світу і добре отримують наші клієнти.

У нас велика кількість якісного технічного, торгового та управлінського персоналу. Маємо потужні можливості, першокласний рівень продажів та сервіс, а також досконалий ланцюжок поставок та внутрішнє управління, ми маємо достатні підстави вважати, що ми можемо забезпечити найпривабливіші продукти та найкращий сервіс, а також передати нашу концепцію низьковуглецевого та захисту навколишнього середовища в усі частини світу. І ми прагнемо стати домашнім текстильним підприємством світового рівня, досягти безпрограшної ситуації з клієнтами і продовжувати спільний шлях розвитку суспільства, співробітників, клієнтів і підприємств.


Faq:

Q1. Чи можете ви зробити матеріали та експортну упаковку для закордонного експорту?

A1. Звичайно, це можна зробити. Матеріали, що використовуються для закордонного експорту, виробляються практично щодня. З пакуванням експорту все гаразд.

Q2. Чи можна настроїти стрічку?

A2. Впевнений. Існує багато видів методів плетіння, деталей та ділової дискусії

Q3. Що таке остаточний метод перевірки?

A3. Відповідно до призначення замовника. (Наприклад: вітчизняний призначений інспекційний завод, Китай призначений інспекційний завод)Hot Tags: оббивка тканини для покриття сидіну, Китай, виробники, постачальники, завод, оптова торгівля

Розслідування

You Might Also Like