Які властивості має поліестер

- Oct 20, 2020-

1. Висока інтенсивність. Коротка міцність волокна становить 2,6 ~ 5,7cN / dtex, а волокно з високою міцністю - 5,6 ~ 8,0cN / dtex. Через низьку гігроскопічність міцність на вологість та міцність на суху в основному однакові. Ударостійкість у 4 рази перевищує нейлон і в 20 разів перевищує віскозне волокно.

2. Хороша гнучкість. Еластичність наближається до пружності вовни, і вона може майже повністю відновитися при розтягуванні від 5 до 6%. Стійкість до зморшок перевершує інші волокна, тобто тканина не мнеться і має хорошу стабільність розмірів. Модуль пружності становить 22 ~ 141cN / dtex, що в 2 higher 3 рази перевищує нейлон.

3. Хороша термостійкість.

4. Поверхня поліефіру гладка, внутрішні молекули щільно розташовані, а молекули не мають гідрофільної структури, тому відновлення вологи дуже мало, а ефективність поглинання вологи погана.

5. Хороша зносостійкість. Стійкість до стирання поступається лише нейлону, який є найкращим за стійкістю до стирання і кращий за інші природні волокна та синтетичні волокна.

6. Хороша світлостійкість. Світлостійкість поступається лише акриловому волокну.

7. Корозійна стійкість. Він стійкий до відбілюючих речовин, окислювачів, вуглеводнів, кетонів, нафтопродуктів та неорганічних кислот. Він стійкий до розрідженого лугу, не боїться цвілі, але гарячий луг може змусити його розкластися.

8. Погана фарбованість.

polyester sofa fabric