Як чиста тканина дивана?

- Mar 19, 2021-

Як очистити і підтримувати тканину дивана?

Спочатку використовуйте спеціальний очищувач для дивана або килима, занурте чисту білу тканину з невеликою кількістю медикаментозних засобів і кілька разів протріть брудне місце, поки пляма не буде видалена.


По-друге, будьте обережні, щоб не скрабувати великою кількістю води, щоб уникнути прорвищання води у внутрішній шар дивана, в результаті чого внутрішня рама дивана була вологою, деформованою, а диван стискається, що позначається на загальному зовнішньому вигляді дивана.


Якщо є велика площа плям, будь ласка, попросіть професійну команду з чищення диванів, щоб обслуговувати вас.


Нарешті, тканинні дивани високого рівня, за нормальних обставин, слід чистити кожні 10 місяців або близько того, щоб тканинні дивани були чистими.

sofa

Що стосується обслуговування дивана, то тут є наступні поради:


По-перше, підлокітки і подушки для сидіння з тканинних диванів легко забруднитися, тому на них можна покласти диванні рушники. Тканинні дивани легко накопичуються пилом, тому для видалення пилу неминуче використовувати пилососи та інструменти, але не чистіть голову близько до тканини, щоб уникнути бруду на поверхні тканини або зачепити нитку.


По-друге, зносостійкість тканинних диванів не така хороша, як шкіряні дивани, тому уникайте весь час сидіти на одному сидінні. Якщо пухнаста куля видалена, будь ласка, використовуйте невеликі ножиці, щоб видалити її.


По-третє, коли є велика брудна пляма, спочатку протріть її локально чистою водою, якщо це знімна поверхня тканини, зніміть її і очистіть відповідно до інструкції.


По-четверте, при викупі нового дивана його можна обприскувати тканинним очищувачем, щоб запобігти забрудненню або мастилю і адсорбціям води.


По-п'яте, найкраще вибрати тканинний диван зі від'їнтом або зробити ще один чохол для дивана. При пранні його необхідно чистити строго відповідно до вимог тканини. Якщо прати непросто, можна регулярно відправляти його в хімчистку. Деякі еластичні чохли прасувати не варто. Якщо ви хочете їх прасувати, слід пропрасувати їх всередині кришки, розглянувши знос тканини.