Чи знаєте ви характеристики цих п’яти диванних тканин

- Sep 21, 2020-

У сучасному суспільстві люди охочіше вибирають тканинні дивани, вибираючи дивани для віталень. Тканинні дивани мають більший вибір кольорів, стилю та комфорту. То які тканини для тканинних диванів? Скільки ви знаєте про диванні тканини? Далі дозвольте представити характеристики п’яти диванних тканин. Нехай' s подивиться.

sofa fabric

1. Імітація білизни

Імітаційна білизна - найпоширеніша тканина, яка використовується в дивані. Імітаційну білизну можна побачити буквально, не чисту білизну, а імітаційну білизну. Більшість полотняних тканин виткані з поліефірних волокон. За зовнішнім виглядом білизняна і бавовняна білизна дуже схожі, але відчуття зовсім інше. Оскільки його не носять на тілі, необов’язково використовувати чисту білизну. Імітаційна білизна' антипіллінг, не вицвітання, надзвичайна стійкість до стирання та інші характеристики роблять його ідеальним для накладання дивана.

2. Жакардова тканина

Це суміш з хімічного волокна або бавовняна тканина з малюнком переплетення. Текстура тонка і м’яка, особливо блиск, драпірування і повітропроникність хороші. Поділяються на два види білого ткацтва та фарбування пряжі. Загальну жакардову тканину можна використовувати для дивана, простирадл, штор та інших прикрас, тоді як більш ніжний жакардовий поплін можна використовувати в одязі. Жакардові тканини мають різні розміри за малюнками. Жаккардовий візерунок має одну квітку, 2 квітки, 4 квітки або більше однакового малюнка в цілому кадрі. Діапазон малюнків широкий і вишуканий. В основному є тваринні, пейзажні, квіткові та інші візерунки, які є дуже об’ємними, а колір виразний; маленький жакардовий візерунок Більшість дрібних геометричних візерунків повторюються. Оскільки вони виткані ткацькими верстатами на 16-24 сторінок та обмежені кількістю опрацьованих кадрів, візерунки відносно поодинокі та повторюються.

3. Композитне полотно

Технологія композитного полотна була дуже зрілою і постійно вдосконалюється. Композитна тканина дуже підходить для виробництва дивана завдяки своїм водонепроникним, повітропроникним та комфортним характеристикам.

4. Шеніл

Це новий тип вишуканої пряжі, також відомий як ситель. Цей вид тканини останнім часом дуже популярний на ринку. Його використання надає тканинам домашнього текстилю щільних відчуттів. Ця тканина має чудовий і благородний зовнішній вигляд, пухку замшу, сильне водопоглинання, м’яке та зручне відчуття рук, гарну драпіровку та дуже тепло. Вибираючи ситець, слід звертати увагу не тільки на його щільність, але також на ефект ворсу та стан фарбування.

5. Флокуюче полотно

Тканина, що стікається, яскравого кольору, м’яка на дотик, вологонепроникна, теплозберігаюча та не підкладка, зносостійка Будь ласка, зверніть увагу на такий вид тканини під час чищення. Не замочуйте його у воді і не натирайте щіткою. Просто використовуйте ватяну марлю, змочену в спирті, щоб обережно витерти її.

Тут наведено характеристики п’яти диванних тканин. Я вірю, що ви краще розумієте диванні тканини. Вибираючи диванні тканини, ви можете вибирати відповідно до тканин, візерунків та особистих переваг. Я сподіваюся, що сьогоднішній вміст може надати вам деякі довідкові коментарі.