Factory Наша фабрика

Ханчжоу DC Home Textile Co., Ltd є спеціалізованим виробництвом різних декоративних тканин і готових виробів домашнього текстилю. Крім того, маючи інтегрований дизайн, розвиток виробництва та дистрибуції, річний обсяг експорту досяг 1000000 доларів США. у нас є багато кваліфікованих працівників, які забезпечують якісну продукцію та відмінний сервіс, що допомагає максимально підвищити цінність клієнтів і ефективно задовольняти їхні потреби.

Крім того, з 50 комплектів жакардових машин і мульти-рука машини, річна виробнича потужність 400000-500000 метрів. Зокрема, наша основна продукція включає диван-тканини, тканини для штор та тканини для оббивки. З шириною від 140 до 300 сантиметрів. Крім того, 100 sartorii може також забезпечити якісні штори, тканини стилю, серія накладних покриттів і серія скатертин, які добре продаються на американському, європейському та японському ринках. як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

В даний час ми з нетерпінням чекаємо ще більшої співпраці з закордонними клієнтами на основі взаємної вигоди. Будь ласка, зв'яжіться з нами або відвідайте наш веб-сайт для отримання додаткової інформації

Product Наш продукт

Тканини для дивана / Штори Фарик / Тканина для оббивки

. Застосування продукту

Для диванів, стільців, штор, сумки, взуття, ковдри, оббивки

Certific Наш сертифікат:

SGS / EN

Equipment Виробниче обладнання

Жаккардові машинки та багаторучні ліки

: Ринок виробництва:

Американський / Європейський та Японія, Близький Схід ринки

Service Наші послуги:

Упаковка: зазвичай його близько 50-60 м / рулон і потім упаковані в мішок Pe або картонні коробки ємність.